Policjanci ujęli na przyjęciu weselnym w wielkopolskich Kaczorach 49-letniego mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Policja w Pile zapewnia, że zatrzymanie przeprowadzono w taki sposób, by "nie zakłócić wesela i nie wystraszyć gości".

Na trop poszukiwanego wpadł kilka dni temu funkcjonariusz z Wyrzyska. Ustalił, że mężczyzna będzie gościem weselnym na odbywającym się w Kaczorach przyjęciu.

Kiedy funkcjonariusz doprecyzował szczegóły i potwierdził, że poszukiwany jest obecny na przyjęciu, wraz innymi policjantami przystąpił do działania. W trakcie imprezy do sali dyskretnie weszło kilku funkcjonariuszy, policjanci wyprowadzili poszukiwanego - podała rzeczniczka pilskiej policji podkom. Żaneta Kowalska.

Policja nie zdradza bliższych szczegółów sprawy, nie informuje jakie przestępstwa popełnił poszukiwany, nie podaje też, czy na przyjęciu weselnym 49-latek był gościem pana młodego czy pani młodej. 

Podkom. Żaneta Kowalska zapewniła, że zatrzymanie poszukiwanego odbyło się w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i nie przestraszyć gości.

Teraz mężczyzna spędzi 2 lata w więzieniu.