Po starym, zbutwiałym, przeżartym przez korniki domu pana Grzegorza z Szydłowca nie ma już śladu. Teraz w tym miejscu powstanie nowy budynek dla ojca samotnie opiekującego się pięciorgiem dzieci. Dom dla rodziny pana Grzegorza RMF FM buduje z firmą KRATKI.PL, producentem kominków i akcesoriów kominkowych oraz Fabryką Domów SPOMET.

Po starym, zbutwiałym, przeżartym przez korniki domu pana Grzegorza z Szydłowca nie ma już śladu. Teraz w tym miejscu powstanie nowy budynek dla ojca samotnie opiekującego się pięciorgiem dzieci.  Dom dla rodziny pana Grzegorza RMF FM buduje z firmą KRATKI.PL, producentem kominków i akcesoriów kominkowych oraz Fabryką Domów SPOMET.
Tutaj powstaje dom dla pana Grzegorza /RMF FM

Pan Grzegorz samotnie zajmuje się pięciorgiem dzieci. W kwietniu ubiegłego roku na raka zmarła jego żona. Stracił też pracę, od dawna cierpi bowiem na problemy z kręgosłupem. Stara się jednak, by rodzina była razem, by dzieci były z nim. Bo one - jak podkreśla w rozmowie z nami - są dla niego wszystkim. A i one najlepiej czują się przy ojcu.

Pan Grzegorz wraz ze swoimi dziećmi gnieździł się w niewielkim 45-metrowym budynku, składającym się z dwóch części: pokoju oraz małego pomieszczenia, które było jednocześnie kuchnią, łazienką i przedpokojem. Dom był stary, zagrzybiony, przeżarty przez korniki. Dlatego zapadła decyzja o jego wyburzeniu.