6-latek wypadł przez balkon mieszkania na pierwszym piętrze w Olsztynie. Jak informuje reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz, dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Chłopiec leży na intensywnej terapii.

Chłopczyk był pod opieką wujka, u którego spędzał wakacje. Wiadomo, że w chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy. Policja musi teraz ustalić okoliczności wypadku.

Dwulatek wypadł z trzeciego piętra

Niestety, do takich wypadków dochodzi coraz częściej. Na początku lipca informowaliśmy, że w Łodzi przez okno mieszkania na trzecim piętrze wypadł 2-latek. Na szczęście upadł na rosnące pod blokiem zarośla i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Matka chłopca usłyszała zarzut narażenia zdrowia i życia dziecka. W chwili wypadku była pijana, miała 0,8 promila alkoholu w organizmie.

W Dąbrowie Górniczej z okna wypadł 3,5-latek

Zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszała natomiast matka 3,5-letniego chłopczyka, który w kwietniu wypadł z okna w Dąbrowie Górniczej. Pijana matka zostawiła malucha bez opieki - była u swoich znajomych.

O wypadku policję zawiadomi sąsiedzi.