Już jutro 11 listopada w dniu Narodowego Święta Niepodległości RMF FM zaprasza na piątą już edycję akcji "Ogólnopolskie Śpiewnie Biało-Czerwonych Przebojów". W czwartek w samo południe na Rynku Głównym w Krakowie podczas koncertu karaoke największe polskie przeboje zaśpiewają gwiazdy i słuchacze.

V Ogólnopolskie Śpiewnie Biało-Czerwonych Przebojów to będzie wyjątkowa, radośnie patriotyczna impreza z okazji Święta Niepodległości, którą o godz. 12 rozpocznie wspólne odśpiewanie hymnu.

Chwile później, podczas koncertu w formie karaoke polskie hity wszech czasów zaśpiewają

  • Viki Gabor,
  • Piotr Kupicha,
  • Three Of Us
  • Marta Gałuszewska.

Obok sceny stanie wielki telebim z animacjami i tekstami utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek.

Minikoncert De Mono na Rynku w Krakowie

Na zakończenie V Ogólnopolskiego Śpiewnia Biało-Czerwonych Przebojów w RMF FM minikoncert zagra zespół De Mono.

Zasmakuj w niepodległościówkach

Oczywiście w Dniu Niepodległości podczas rozśpiewanej imprezy nie zabraknie niepodległościówek - słodkich ciastek od RMF FM. Specjalnie dla Was według wyjątkowej receptury przygotowuje je krakowska cukiernia "Słowik". Na spodzie mamy ciasto kruche, potem jabłko, a następnie ciasto czekoladowe, a wszystko wykończone masa cukrową w biało-czerwonych barwach.

Transmisja na żywo w internecie

Jeśli jednak 11 listopada nie będziecie mogli pojawić się na Rynku Głównym w Krakowie i razem z nami zaśpiewać, to słuchajcie naszej relacji z wydarzenia na antenie RMF FM lub na RMFon!

Zaglądajcie też na nasz profile społecznościowe. Zdjęcia i filmy znajdziecie na Facebooku i Instagrama RMF FM i RMF 24. Transmisja na żywo na naszej stronie www.rmf24.pl

Specjalny program prowadzą Paweł Jawor ze studia i Mateusz Opyrchał ze sceny na Rynku Głównym.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych piosenek już od 2016 roku.

W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA,  Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Sarsa, Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Sound’n’Grace, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Lanberry i Marcin Sójka.