Słoneczny Patrol RMF FM gościł dziś w Katowicach! Od samego rana byliśmy na Placu Szewczyka, gdzie rozdaliśmy ok. 10 tysięcy lodów i przeżyliśmy największe w Polsce karaoke, które specjalnie dla Was poprowadziła Ewa Farna. Wkrótce odwiedzimy kolejne miasto!

Dziś w Katowicach w ramach naszej akcji rozdawaliśmy tysiące darmowych lodów. Na Plac Szewczyka przybyły tłumy, również za sprawą występu naszej gwiazdy!

Po godzinie 15 na scenie pojawiła się Ewa Farna! Fani przywitali gwiazdę bardzo gorąco, niektórzy czekali na nią od rana.

Piosenkarka pytana przez dziennikarkę RMF FM Annę Kropaczek o to, jak śpiewał zebrany na Placu Szewczyka tłum, odparła: "Śpiewali bardzo dobrze!". Ja siebie sama nawet nie słyszałam przez to, jak oni śpiewali - czego się nie spodziewałam, bo oczywiście karaoke działo się bez próby - przyznała. Naprawdę super przeżycie dla kogoś, kto napisze swój własny numer i później widzi tylu śpiewających ludzi - od pierwszego do ostatniego tonu - mówiła z uśmiechem Ewa Farna.

Sprawdźcie trasę Słonecznego Patrolu z RMF FM

Słoneczny Patrol z RMF FM to nasza wakacyjna akcja. Czy pojawimy się w Waszym mieście? Już teraz sprawdźcie naszą trasę!

Do każdego z miast przywozimy gwiazdy piosenki. Pobijamy też rekord w śpiewaniu wakacyjnych polskich hitów i rozdajemy wspomniane lody - zupełnie za darmo! 

Słoneczny Patrol z RMF FM wystartował w niedzielę w Koszęcinie w Śląskiem. Kolejne miasta, które odwiedziliśmy w niedzielę, to Chorzów i Bytom. Zobaczcie to na zdjęciach: