Dokładnie osiem lat temu, 25 stycznia 2010 roku w internecie pojawił się nowy serwis - RMF24.pl. To miejsce, w którym możecie znaleźć wiadomości tworzone przez dziennikarzy RMF FM - zarówno tych z kraju, jak i z zagranicy, a także współtworzone przez Was - z informacji, zdjęć i filmów, które przesyłacie nam na Gorącą Linię RMF FM. Nasz portal internetowy co miesiąc odwiedza ponad 2,5 miliona osób.

Na RMF24.pl zobaczycie to, o czym mówimy w Faktach RMF FM. To tam publikujemy m.in. zdjęcia i filmy, które dostajemy na Gorącą Linię oraz od naszych reporterów i korespondentów. Za pośrednictwem naszej strony możecie więc być blisko wydarzeń w różnych częściach kraju i świata.

Bardzo często to właśnie dziennikarze RMF FM jako pierwsi docierają do istotnych informacji, ujawniają afery, rozmawiają z najważniejszymi osobami w kraju. Ich materiały błyskawicznie pojawiają się na RMF 24.

Nasi dziennikarze regularnie publikują na RMF 24 komentarze i blogi.

Jeśli chcecie być blisko Faktów RMF FM, koniecznie śledźcie nasze profile na Twitterze Facebooku. 

Ściągnijcie także naszą aplikację. Dzięki funkcji powiadomień nie umknie Wam żadna ważna informacja, będziecie mogli na żywo obejrzeć Poranną i Popołudniową rozmowę, wysłuchać archiwalnych wydań Faktów RMF FM, a także wywiadów naszych dziennikarzy.  

Z okazji naszego małego jubileuszu mamy dla Was niespodzianki! Będziemy rozdawać zestawy gadżetów z logo RMF FM. Co należy zrobić?

Rozwiąż quiz dotyczących Faktów RMF FM. Odpowiedz prawidłowo na nasze pytania i napisz, za co cenisz portal www.rmf24.pl.

Po zakończeniu quizu - za pomocą poniższej formatki - prześlij nam screen swojego wyniku i odpowiedź. Ci, którzy prawidłowo rozwiążą quiz i najciekawiej odpowiedzą na pytanie otwarte, otrzymają komplet gadżetów od RMF FM. 


Z nadesłanych zgłoszeń redakcyjne jury wybrało 24 najciekawsze. Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się telefonicznie do 9 lutego 2018.