Największa charytatywna sztafeta w Polsce, organizowana przez Fundację Poland Business Run, zbliża się wielkimi krokami. Już 3 września, ponad 20 000 biegaczy spotka się w ośmiu miastach Polski, aby pomóc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Kontynuacją pomocowego wymiaru biegu jest akcja "Wsparcie po starcie”, która ma na celu pomoc jeszcze większej liczbie osób. Zasady są proste: wystarczy kupić produkty lub usługi wybranych marek, a ich właściciele przekażą część dochodu ze sprzedaży na wsparcie Fundacji Poland Business Run.

To wspaniale, że ludzie w całej Polsce będą mogli wesprzeć nasze działania podczas codziennych zakupów. Dzięki nim będziemy mogli rozwijać kolejne projekty takie jak Centrum Rehabilitacji - mówi Grzegorz Ludwin, pomysłodawca akcji.

Gospodarzem tegorocznej edycji "Wsparcie po starcie" została Drogeria NaturaAby pomóc beneficjentom Fundacji, wystarczy w dniach 3.09 2017r. - 17.09.2017r., wybrać się do jednego z blisko 300 drogerii tej sieci na terenie całej Polski i kupić produkty oznaczone specjalnym logotypem akcji. Tym razem markami wspierającymi są Men Seyo, Intimelle, Schauma, Fa, Taft i Palette.

Postanowiliśmy zaangażować się w tę akcję ze względu na jej szczytny cel podkreśla Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes ds. finansowych w Natura Sp. z o.o.  "Wsparcie po starcie" daje możliwość wspierania działań Fundacji Poland Business Run, która na przestrzeni sześciu lat swojej działalności pomogła już 139 osobom i robi wszystko, żeby dotrzeć do jak największej liczby potrzebujących. Angażowanie się w wartościowe inicjatywy jest dla nas bardzo ważne. Uważamy, że uczestniczenie w życiu społecznym i wspieranie fundacji takich jak Poland Business Run jest jedną z najważniejszych ról biznesu - dodaje. 

Nie tylko drogerie Natura zdecydowały się przyłączyć do akcji. Partnerem tegorocznej edycji został także OKNOPLAST, należący do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi. Na rzecz beneficjentów Fundacji Poland Business Run, w okresie 18.05.2017.r -17.09.2017r., zostanie przekazane 10 złotych od każdej sztuki okien lub drzwi zewnętrznych kupionych na terenie kraju.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest pomoc, dlatego niezmiernie cieszymy się, że możemy przyłączyć się do inicjatywy. Jesteśmy dumni, że Grupa Oknoplast może stać się częścią tak szczytnego przedsięwzięcia i pomóc osobom zmagającym się na co dzień z przeróżnymi barierami. - tłumaczy Magdaleno Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy Oknoplast.

Również Gino Rossi wie, jak ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu. W okresie od 20.08. do 30.09.2017r. 20% dochodu ze sprzedaży każdego portfela lub paska zostanie przekazanych na pomoc Fundacji. Dodatkowo od 6 września w salonach Gino Rossi i na gino-rossi.com można kupić unikalne torby z logiem Poland Business Run, ze sprzedaży których całkowity dochód zostanie przekazany zostanie Fundacji.

Jak wziąć udział w akcji "Wsparcie po starcie"?

→ Wejdź na www.wsparciepostarcie.org
→ Znajdź atrakcyjne dla Ciebie produkty pomocowe dostępne u Partnerów akcji
→ Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana beneficjentom Fundacji
→ Kupując produkty pomocowe, pomagasz!  

Każdy, kto kupi produkty pomocowe za minimum 10 złotych, może wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody. W tej edycji są nimi  telewizor, tablet oraz kamera sportowa.

Zasady konkursu:

1. Kup produkty pomocowe akcji "Wsparcie Po Starcie" za minimum 10 zł na jednym paragonie.

2. Zachowaj oryginalny paragon w celu przedstawienia go organizatorowi w przypadku wygranej w konkursie.

3. Prześlij swoje hasło konkursowe za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.wsparciepostarcie.org/konkurs do 30 września 2017 r.

4. Możesz przesłać kilka zgłoszeń konkursowych z zastrzeżeniem, że każdemu zgłoszeniu powinien towarzyszyć inny paragon.

Zachęcamy do zakupów u Partnerów akcji, dzięki którym pomożesz stanąć beneficjentom Fundacji Poland Business Run na nogi!

(mn)