Przed sądem stanie 20-letni mieszkaniec Zamościa złapany przez policję na znacznym przekraczaniu prędkości podczas jazdy DK 17. Mężczyzna podróżował na motocyklu z prędkością dochodząca do 200 km/h.

Policyjny patrol jadący nieoznakowanym radiowozem wypatrzył łamiącego przepisy mężczyznę w miejscowości Łopiennik Góry. W terenie zabudowanym jechał on z prędkością niemalże 100 km/h. Funkcjonariusze włączyli sygnały dźwiękowe i błyskowe, jednak motocyklista nie zareagował na nie. Poruszał się z coraz większą prędkością, ponadto wyprzedzał inne pojazdy w miejscach, w których jest to zabronione, w rejonie oznakowanego skrzyżowania z przejściem dla pieszych oraz  na pasie ruchu ograniczonym słupkami.

Policjanci zatrzymali 20-latka w miejscowości Zakręcie. Okazało się, że mężczyzna nie ma nawet prawa jazdy o odpowiedniej kategorii. Za popełnione wykroczenia, w tym spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa dla pasażerki, którą przewoził, odpowie przed sądem.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)