Tylko lub aż nieco ponad 200 dni zostało do początku maturalnego maratonu. To wystarczająco dużo czasu, aby utrwalić nabytą wiedzę i nadrobić ewentualne zaległości. Dlatego warto upewnić się już teraz, w czym jesteście dobrzy, a w czym macie jeszcze braki.

Specjalnie dla tegorocznych maturzystów "Dziennik Gazeta Prawna" przygotował trzy poradniki z przykładowymi zadaniami i rozwiązaniami. W poniedziałek, 10 października do gazety dołączona była publikacja z arkuszami do egzaminu maturalnego z matematyki. We wtorek, 11 października "Dziennik Gazetę Prawną" mogliście kupić z przykładowymi arkuszami do egzaminu maturalnego z języka polskiego. A w środę, 12 października dostępny będzie "Dziennik Gazeta Prawna" z przykładowymi arkuszami z języka angielskiego

Znajdziecie je także na naszej stronie. Śledźcie ją uważnie.

Dla pierwszych 5 osób, które po godz. 12 wyślą na adres fakty@rmf.fm e-mail, mamy komplet trzech poradników przygotowanych przez „Dziennik Gazetę Prawną”. To przykładowe zadania i rozwiązania z matematyki, jęz. polskiego i angielskiego.

W tytuł maila wpiszcie MATURA 2017, a treści prześlijcie swój numer telefonu!

Wszystkie arkusze zostały skonstruowane zgodnie z zasadami opracowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Przygotowali je doświadczeni egzaminatorzy, których podpowiedzi pomogą Wam opracować najlepszą strategię nauki na najbliższe miesiące. Oprócz przykładowych zadań i rozwiązań publikacje "Dziennika Gazety Prawnej" zawierają też m.in. praktyczne informacje o egzaminie na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz kryteria oceniania. 

Oto przykładowe arkusze maturalne z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Na następnej stronie znajdziecie arkusze maturalne z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.