"Przy dźwiękach motywu przewodniego z ‘Ojca chrzestnego’ Jarosław Sokołowski ps. Masa podpisał dokumenty ślubne w łódzkim urzędzie stanu cywilnego" - donosi tvp.info. Dla byłego gangstera, a obecnie świadka koronnego to drugie małżeństwo. "Ona wie o mojej przeszłości i nie przeszkadza jej to" - zapewnił w rozmowie z portalem najsłynniejszy koronny w Polsce.

Były gangster, którego zeznania doprowadziły do rozbicia grupy pruszkowskiej, zajmuje się obecnie biznesem - jak przekonuje, całkowicie legalnym. Właśnie z tych interesów - jak podaje tvp.info - miały pochodzić pieniądze na warte co najmniej 300 tysięcy złotych porsche 911, którym "Masa" podjechał przed urząd stanu cywilnego w Łodzi.

Na uroczystości, która niemal do ostatniej chwili utrzymywana była w tajemnicy, zjawiło się, według portalu, około 30-40 osób. Pan młody ubrany był w niebieski garnitur, panna młoda miała na sobie skromną białą sukienkę do kolan, zdobioną koronką.

"Masa" miał poznać ją przed mniej więcej trzema laty.

Naprawdę jestem w niej zakochany. Ona wie o mojej przeszłości i nie przeszkadza jej to. Tym bardziej, że jestem już innym człowiekiem - zapewnił Sokołowski w rozmowie z tvp.info.

Ze związku z pierwszą żoną, Elżbietą Sokołowską, "Masa" ma syna i córkę.


Artykuł nt. ślubu Jarosława Sokołowskiego ps. "Masa" i zdjęcia z uroczystości znajdziecie na stronach tvp.info.

(edbie)