Ciężki powrót z długiego weekendu. Na większości tras znad morza i gór oraz przy bramkach na autostradach tworzyły się kilkukilometrowe korki. Sytuację śledziliśmy dla Was w relacji minuta po minucie.

22:00 Kończymy naszą relację minuta po minucie.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

21:46 Utrudnienie na drodze nr 4 w pobliżu Głuchowa (woj. podkarpackie). Samochód osobowy potrącił pieszego. Zablokowany zostały lewy pas jezdni w kierunku Przeworska i lewy pas jezdni w kierunku Łańcuta.

21:01 Pokonanie 60 kilometrów na trasie Elbląg-Gdańsk (dk7) zajmuje teraz 2 godziny - alarmujecie na Gorącą Linię RMF FM.

20:28 Utrudnienie na drodze nr 6 na odcinku między Wejherowem a Rumią. Samochód osobowy zderzył się z dostawczym. Jedna osoba została ranna. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

19:53 Sznur aut na drodze S3. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - najgorzej jest na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego i w Międzyrzeczu.

19:30 Alarmujecie nas o korkach w Częstochowie, na trasie w kierunku Katowic.

19:05 Korki na obwodnicy Trójmiasta. Samochody suną z prędkością kilku kilometrów na godzinę.

18:42 Na autostradzie A2 na odcinku między Wrześnią a Koninem dachował samochód osobowy - informuje GDDKiA. Jedna osoba została ranna. Zablokowany został prawy pas jezdni w kierunku Warszawy. Utrudnienie może potrwać dwie godziny.

18:30 Na drodze nr 63 na odcinku Pisz - Orzysz samochód osobowy potrącił rowerzystę. Mężczyzna został ranny. Na miejscu jest ruch wahadłowy.

17:46 Wypadek na drodze S3 na odcinku Szczecin - Myślibórz na wysokości Otanowa (woj. zachodniopomorskie). Samochód osobowy wypadł z pasa i uderzył w bariery. Nikt nie został ranny. Zablokowany jest jednak lewy pas jezdni w kierunku Szczecina. Utrudnienie potrwa ok. 2 godzin.

17:21 Korek na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego wynosi co najmniej na 5 km - alarmujecie na Gorącą Linię RMF FM.

16:59 Tak wygląda sytuacja na drodze nr 15 w Gnieźnie:

16:32 Tak wygląda droga znad morza w kierunku Warszawy w okolicach Mławy. Zdjęcie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM od słuchaczki Marty.

16:16 Wypadek na "siódemce" na odcinku Szydłowiec - Radom w pobliżu Krogulczy Suchej (woj. mazowieckie). Motocyklista wypadł z pasa i wjechał w wysepkę, uderzając w znak. 2 osoby zostały ranne. Policja kieruje ruchem wahadłowo. Czas utrudnienia to około 2 godziny.

15:58 Na Mazowszu zablokowana jest krajowa droga nr 60 na odcinku Różan - Ostrów Mazowiecka. W miejscowości Czernie samochód śmiertelnie potrącił rowerzystę. Policja wyznaczyła objazd przez Goworowo.

15:45 Na drodze S6 na obwodnicy Trójmiasta zderzyły się 3 samochody. Zablokowany jest pas w kierunku Łodzi. Utrudnienie może potrwać ok. 2 godziny.

15:36
Ruch wahadłowy jest także na drodze nr 28 na odcinku Wadowice - Sucha Beskidzka. Zderzyły się tam 3 samochody osobowe. Utrudnienie może potrwać godzinę.

15:30 Utrudnienie na drodze nr 91 na odcinku Gniew - Grudziądz w pobliżu Rakowca (woj. pomorskie). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Policja kieruje ruchem wahadłowo. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około 2 godz.

15:21 Tak wygląda sytuacja na drodze z Zakopanego w Nowym Targu:

15:17 Wiecie o utrudnieniach na drodze? Powiedzcie nam o tym!

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

15:14 Na bramkach w Żernicy w kierunku Krakowa - czas oczekiwania wynosi 10-15 minut - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

15:11 Korek na odcinku Toruń - Włocławek. To fragment autostrady A1. Pomiędzy węzłami Ciechocinek i Włocławek Południe samochód uderzył w bariery. Nikt nie został ranny, ale zablokowany jest jeden pas w stronę Łodzi.

15:09 Na Gorącą Linię RMF FM alarmujecie o korkach na zakopiance - tak wygląda sytuacja na wysokości Rabki:

15:00 Korki zaczynają się przed Wrocławiem. Przed punktem poboru opłat w Karwianach w kierunku Zgorzelca, w 5-kilometrowym korku kierowcy stoją co najmniej 60 minut. W kierunku Katowic korek ma 2 kilometry i wciąż się powiększa - informuje reporter RMF FM Bartłomiej Paulus.