Gubałówka na długo nie dla narciarzy
Publikacja: Czwartek, 7 grudnia (16:30)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Wszystko wskazuje na to, że trasa narciarska na Gubałówce jeszcze długo nie będzie udostępniona dla narciarzy. Rodzina Byrcynów założyła w poprzek dawnej nartostrady siatki na drutach. Po co?
Zabezpieczamy, żeby narciarzom nic się nie stało, żeby te druty nie były gołe - tłumaczy Bożena Gąsienica-Byrcyn.
Rodzina Byrcynów uważa, że Polskie Koleje Linowe – właściciel kolejki na Gubałówkę, wydzierżawiły inne działki i trasa nie musi przebiegać przez ich tereny.