RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Grodzisk Mazowiecki: W ręce policji wpadł kierowca, który uciekł z miejsca wypadku

Aktualizacja: Niedziela, 20 sierpnia (17:00)

W rękach policji wpadł sprawca wypadku w Grodzisku Mazowieckim, w którym ucierpiała kobieta i dziecko. Jak się okazało, zatrzymany mężczyzna jest pijany. Po wypadku porzucił swoje auto i przesiadł się do samochodu swoich znajomych - informuje dziennikarz RMF FM Mariusz Piekarski.

2,5-letnie dziecko oraz prawdopodobnie matka zostali zabrani do szpitala. Obrażenia powstałe w wyniku wypadku nie zagrażają ich życiu. 

Na skrzyżowaniu ulic Teligi i 3 maja ich samochód najpierw został uderzony przez inne auto, po czym wpadł na słup.

Kierowca, który spowodował ten wypadek, uciekł z miejsca zdarzenia. 

W miejscu wypadku droga była nieprzejezdna. 

(ph)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: