Wszystkie osoby ranne to robotnicy, którzy wykonywali prace remontowe. Trzech z nich było w środku budynku. Z poparzeniami pierwszego i drugiego stopnia zostali zabrani do szpitala.
Hospitalizacji wymagał też mężczyzna, który po zapłonie gazu próbował się dostać do budynku. Skarżył się na problemy ze wzrokiem.
Na miejscu pracują strażacy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.