Fakty RMF FM w Twoim telefonie. Do przeczytania i posłuchania. Przedstawiamy Wam nową mobilną aplikację RMF24. Dzięki niej nie umknie Wam żadna istotna informacja. Zachęcamy do pobrania i zainstalowania. Aplikacja jest darmowa.

Nowa wersja aplikacji RMF24 to szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji z kraju i ze świata podanych w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Artykuły, wywiady, komentarze, relacje bezpośrednio z miejsca wydarzeń przygotowywane przez dziennikarzy i korespondentów RMF FM. Na stronie głównej aplikacji można sprawdzić także, które informacje cieszą się największym zainteresowaniem czytelników.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE - SYSTEM POWIADOMIEŃ

Aby nie umknęła Wam żadna ważna informacja, uruchomiliśmy system powiadomień "PUSH". Przygotowaliśmy trzy rodzaje powiadomień: PILNE, GOŚĆ FAKTÓW RMF FM i POLECAMY.

PODCASTY

Dzięki aplikacji RMF24 możesz na żywo słuchać w swoim telefonie radia RMF FM, a także Faktów RMF FM (wszystkie wydania z ostatniej doby) oraz wywiadów Konrada Piaseckiego i Krzysztofa Ziemca. Obie funkcjonalności dostępne są już ze strony głównej aplikacji.

GORĄCA LINIA RMF FM

Aplikacja umożliwia bezpośrednie połączenie się z telefonem alarmowym RMF FM i przekazanie ważnej informacji. Pozwala także na przesłanie zdjęć i filmów za pomocą poczty elektronicznej.

USTAWIENIA WŁASNE

Artykuły w aplikacji zostały podzielone na kategorie: FAKTY, OPINIE, AKCJE RMF FM, ROZRYWKA. Można także skonfigurować własny zestaw tematów - MOJE FAKTY.

PODZIEL SIĘ

Aplikacja umożliwia udostępnienie treści na portalach społecznościowych lub przesłanie  interesujących artykułów e-mailem poprzez kliknięcie ikonki "share".