RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koncert Gwiazd "Podziel się Posiłkiem"

Publikacja: Wtorek, 17 sierpnia (13:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Już w najbliższą sobotę w Zielonej Górze wielki koncert polskich gwiazd rozpocznie kolejną edycja programu "Podziel się posiłkiem". Na parkingu przed ośrodkiem sportu zagrają Lou Bega, Kasia Cerekwicka, Stachursky, Patrycja Markowska, Łukasz Zagrobleny i wielu innych znakomitych artystów. Przy okazji będziecie mogli podzielić się posiłkiem z dziećmi.

W czasie koncertu wolontariusze Banku Żywności będą zbierać produkty z długim terminem przydatności do spożycia. Olej, konserwy, cukier - wymienia Marek Borowski, prezes Federacji Polskich Banków Żywności. Wszystkie te produkty, które pomogą dożywić dzieci - dodaje.

Od września w ramach programu ma zostać wydanych milion posiłków. Wielka liczba i dlatego na początek - wielki koncert. Zabawa będzie przednia, to państwu  gwarantuję - mówi Krystyna Czubówna, ambasador fundacji Polsat. A przy okazji zrobimy coś dla siebie, bo dzieląc się sobą robimy sobie dobrze - dodaje.

Produkty zebrane w Zielonej Górze trafią do niedożywionych dzieci na terenach popowodziowych.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: