Awaria dotknęła prawdopodobnie tylko o posiadaczy rachunków w dawnym banku BNP Paribas Polska.
Usterka pojawiła się wczoraj popołudniu. Przez kilka godzin cześć transakcji była księgowana podwójnie.
Informatycy banku już usunęli awarię. Trwa ustalenie, które transakcje były przeprowadzone błędnie i korygowanie zapisów na rachunkach. Do wieczora wszystko powinno być już poprawne zaksięgowane. Gdyby tak nie było, należy złożyć reklamację – mówią przedstawiciele banki.
(mpw)