Jeżeli jesteście w pracy, przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was - Wojny Biurowe. Klimatyzacja kontra okno, światło dzienne, a światło sztuczne, praca w swoim gabinecie czy open space? Jak Wy "uprzyjemniacie" sobie życie?

W pracy spędzacie przynajmniej osiem godzin. Co zrobić, żeby nie była to droga przez mękę, aby codzienność w biurze była dla Was ciekawa? Jak to zrobić? Z jakich sprzętów korzystać, z jakich zrezygnować, aby ułatwić sobie życie w biurze? W końcu TO miejsce jest Waszym drugim domem:)

Okno kontra klimatyzacja!

Okno czy klimatyzacja? W biurze to jest sporna kwestia. Niektórzy chcą ją włączyć, niektórzy chcą wyłączyć. Jedni się ubierają, drudzy się rozbierają. I tak bez końca. Jeżeli jest dużo osób w biurze, to może być naprawdę problem, choć nie dla wszystkich. Gdyby u nas otwierały się okna, byłoby dobrze. Klimatyzacji też nie ma. Ani okna, ani klimy. Jak sobie radzimy? Nie radzimy sobie - żartowali pracownicy jednej z trójmiejskich firm w rozmowie z reporterem RMF FM Kubą Kaługą.

Oświetlenie

W biurze jest sztuczne, a ja wolałabym naturalne, ale jest nieźle - powiedziała reporterowi RMF FM młoda dziewczyna. Jak się pracuje? Można się przyzwyczaić, choć zdecydowanie lepiej przy naturalnym. Myślę, że teraz jest w porządku, ale zobaczymy jak będzie zimą - dodała.

Czekamy na Wasz sygnał!

O co u Was toczą się największe boje? Co najbardziej Was denerwuje? Co chcielibyście zmienić? Czekamy na Wasze maile i komentarze! Zdjęcia też mile widziane.