Nie milkną komentarze po poniedziałkowej wpadce Lenny'ego Kravitza. Podczas koncertu w Sztokholmie obcisłe spodnie piosenkarza pękły… i to w dość – nazwijmy to – newralgicznym miejscu. W sieci momentalnie pojawił się film z występu i setki memów. Na żarty pozwolili sobie także koledzy po fachu.

Energiczne ruchy piosenkarza w czasie koncertu w Sztokholmie sprawiły, że w pewnym momencie jego obcisłe spodnie pękły. I cały świat zobaczył to, co na co dzień muzyk skrzętnie zakrywa. Lenny Kravitz na chwilę zniknął nawet ze sceny, by "usunąć awarię". Przebrał się i przeprosił widzów za incydent. Producent koncertu próbował wyjaśniać krótkie zejście Kravitza problemami technicznymi.

Tuż po koncercie w sieci zaroiło się od komentarzy, żartów, memów. Na drwiny z piosenkarza pozwolił sobie m.in. lider Aerosmith Steven Tyler. Wysłała do Lenny’ego Kravitza smsa, w którym wytykał mu, że "jemu tego nigdy nie pokazał".

Kravitz - jak widać niepozbawiony dystansu do siebie - umieścił screen z telefonu na swoim koncie na Istagramie.

Incydent nie umknął uwadze internautów. Lenny Kravitz: Pękły mu spodnie. Pokazał za dużo! Zobaczcie to na rmf.fm

8 sierpnia 2015 roku Lenny Kravitz zagra w Ergo Arenie. Będzie promować album "Strut" z września 2014 roku. Więcej o koncercie przeczytacie TUTAJ