Oto wyjątkowy prezent od RMF FM dla rodziców dzieci, które przyjdą na świat 15 stycznia 2015 roku, czyli w 25. rocznicę powstania naszego radia - horoskop. Astrolog Małgorzata Gardasiewicz wyczytała z gwiazd, że Słońce w znaku Koziorożca oznacza upór, Merkury w koniunkcji z Wenus wieszczy w jakiej dziedzinie dziecko może zrobić karierę. Urodzeni 15 stycznia 2015 roku będą bardzo ciekawi świata i zawsze będą dążyć do postawionego sobie celu.

Aneta Łuczkowska: Co gwiazdy wróżą? Jaką przyszłość naszym przyszłym słuchaczom?

Małgorzata Gardasiewicz, astrolog: Jeżeli chodzi o dzieci, które urodzą się o 15 stycznia 2015 roku: pozycja Księżyca w znaku Skorpiona to jest przede wszystkim wielka uczuciowość tego dziecka, będą też do głosu dochodziły cechy takie jak zaborczość, zazdrość. To dziecko będzie wymagało bardzo dużo uwagi rodziców i trzeba będzie popracować nad jego pragnieniami.

Czyli dziecko z charakterkiem?

Dziecko z charakterkiem, ale dużo zależy też od godziny urodzenia. Dzieci urodzone od północy do godziny 2:00 dzieci będą przejawiały talenty artystyczne, talenty właśnie takie medialne. Dzieci urodzone po 2:00 w nocy będą potrafiły naginać rzeczywistość do swoich potrzeb, czyli będą umiały sobie stworzyć odpowiednie warunki do swojego życia. Następnie po godzinie 13:00 będą się już rodziły dzieci, które będą miały łatwość pokonywania trudności życiowych, z wyczuciem smaku, dobrym gustem. To era Wodnika, a więc będą to dzieci ciekawe świata i podążające swoją własną niezależną drogą.

Na co dzieci urodzone 15 stycznia 2015 roku będą musiały uważać?

Mamy tu Mars w kwadraturze z Saturnem. Jest to aspekt, który może czasami powodować taką niemoc w działaniu. Trzeba będzie to dziecko popychać. Największą trudnością tego dziecka będzie coś zacząć, trzeba będzie mu dodać odwagi. Ten aspekt może odejmować ufność we własne siły. Jowisz w znaku Lwa niesie taką królewskość, dążenie do tego, aby zaspokajać własne potrzeby. Jowisz w opozycji z Wenus to jest również dążenie do luksusu. Jeżeli chodzi o Słońce w znaku Koziorożca, wrodzona upartość w dążeniu do celu powinna spowodować, że dziecko osiągnie sukces.