RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nawigacja z humorem doprowadzi Cię do celu

Publikacja: Wtorek, 26 listopada (11:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nudzi Cię monotonny głos samochodowej nawigacji? Chciałbyś, by GPS nie tylko wskazywał Ci drogę, ale też uprzyjemniał podróż? Internauci z USA znaleźli sposób, by walczyć z nudą za kierownicą. Dzięki umowie z wytwórnią filmową Universal Pictures, głosem tworzonej przez nich darmowej aplikacji będzie amerykański komik Kevin Hart.


To aplikacja na telefony komórkowe tworzona przez internautów, którzy na bieżąco dzielą się informacjami z dróg. Od teraz jej użytkownicy nie będą musieli słuchać rad komputerowo generowanego głosu. Mogą go wyłączyć i oddać głos gwiazdom. Na razie nie ujawniono, kto oprócz Harta zgodził się na wzięcie udziału w projekcie. Jedno jest pewne - komik doskonale nadaje się do tej roli! Zresztą, posłuchajcie sami.

Głos której z polskich gwiazd idealnie nadaje się do nawigacji satelitarnej? Zagłosujcie w naszej sondzie lub wpiszcie swoją propozycję w komentarzach poniżej.

Źródło: RMF24-CNN
Tagi: nawigacja

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: