RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

US Open - awans Linette do ćwierćfinału debla

Opracowanie: Poniedziałek, 4 września (18:57)

Magda Linette i Bernarda Pera awansowały do 1/4 finału gry podwójnej w wielkoszlemowym turnieju tenisowym US Open w Nowym Jorku. Para polsko-amerykańska pokonała Amerykanki Sophie Chang i Alycię Parks 7:6 (7-4), 6:2.

Kolejnymi rywalkami Linette i Pery w US Open będą Amerykanka Jennifer Brady i Brazylijka Luisa Stefani.

31-letnia poznanianka, która w singlu odpadła w 2. rundzie, jest jedyną polską tenisistką nadal rywalizującą w grze podwójnej. Katarzyna Piter i Francuzka Alize Cornet przegrały mecz otwarcia.

Wynik meczu 1/8 finału debla:Magda Linette, Bernarda Pera (Polska, USA) - Sophie Chang, Alycia Parks (obie USA) 7:6 (7-4), 6:2.










Źródło: PAP
Tagi: tenis

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: