RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany jechał busem. Został zatrzymany

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Niemal promil alkoholu miał w organizmie kierowca busa PKS. 63-letniego mężczyznę policjanci zatrzymali w Dobrzelinie koło Kutna w Łódzkiem.

Kierowca w momencie zatrzymania przewoził jednego pasażera. Nie miał dowodu rejestracyjnego, ani polisy OC pojazdu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Straci też prawo jazdy i równocześnie pracę jako kierowca.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: