Na stadionie przy Łazienkowskiej zakończył się mecz piłkarskiej ekstraklasy. Legioniści strzelili 3 bramki, Wiślacy o jedną mniej. Mecz oglądało ponad 10 tys. kibiców.

Pierwszego gola dla zespołu Legii zdobył w 3. minucie Stanko Svitlica. 7 minut później Wisła wyrównała. Piłkę w siatce umieścił Maciej Stolarczyk. Kolejną bramkę strzelił Maciej Żurawski i do przerwy było 2:1 dla zawodników z Krakowa.

Druga połowa należała już do Legionistów. Mistrz Polski pokazał, że gra u siebie i zepchnął Wisłę do defensywy. Bramki były tylko kwestią czasu. I tak w 67. minucie na 2:2 wyrównał Cezary Kucharski. Na 6 minut przed końcem celnym strzałem głową Jacek Zieliński zapewnił Legii zwycięstwo.

Za tydzień biało-czerwonych czeka pierwszy mecz w eliminacjach do mistrzostw Europy.