W najbliższy weekend, 13-16 maja zamknięta będzie ulica Annopol na Białołęce, drogowcy położą nowy asfalt. Utrudnienia czekają też mieszkańców Targówka, gdzie prace odbywać się będą w nocy. Robotnicy będą naprawiać nawierzchnię ul. Radzymińskiej i Modlińskiej. Należy spodziewać się lokalnych utrudnień.

W piątek, 13 maja, o godz. 22:00 planowane jest zamknięcie ul. Annopol na odcinku od skrzyżowania z ul. Daniszewską do północnej granicy ul. Annopol. W rejonie skrzyżowania z ul. Daniszewską zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Kierowcy jadący ul. Daniszewską od ul. Szlacheckiej nie dojadą do ul. Annopol. 

Dojazd do posesji i magazynów ma być zapewniony, choć jak informuje ZDM mogą wystąpić utrudnienia. Objazd utrudnień wyznaczono ulicami: Odlewniczą, Marywilską, Płochocińską i Białołęcką. Prace zakończą się w poniedziałek, 16 maja, o godz. 5:00. 

Zmiany rozkładów jazdy niektórych linii autobusowych

W trakcie modernizacji linia autobusowa 234 zmieni trasę. Objazd poprowadzi ulicami: Juranda ze Spychowa, Danusi i Białołęcką. 

"W sobotę i niedzielę, 14 i 15 maja, kursowanie linii 104 i 234 odbywać się będzie wg specjalnych rozkładów jazdy, tak aby zapewnić dogodną przesiadkę w zespole Echa Leśne" - przekazał Zarząd Transportu Miejskiego.

Również w weekend, drogowcy będą naprawiać nawierzchnię ul. Radzymińskiej i Modlińskiej. Prace prowadzone będą w nocy, ale mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na ul. Radzymińskiej remontowany będzie prawy pas jezdni wylotowej z miasta na odcinku od ul. Naczelnikowskiej do ul. Trockiej. Prace rozpoczną się w piątek, 13 maja, o godz. 22:00, a zakończą w niedzielę, 15 maja, ok. 5:00.

Natomiast w sobotę, 14 maja, o godz. 22 drogowcy rozpoczną remont prawego pasa jezdni w kierunku centrum ul. Modlińskiej na odcinku od nr 345 do przystanku Dąbrówka Szlachecka. Prace zakończą w poniedziałek, 16 maja, o godz. 5:00.