Policja ustala okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w drugi dzień świąt na S8 w pow. wyszkowskim (Mazowieckie). Nie żyją trzy osoby: kierowca i dwoje pasażerów. Nadal nie potwierdzona jest tożsamość dwojga osób – poinformowała mł. asp. Wioleta Szymaniak z miejscowej policji.

Pojazdem oprócz kierowcy podróżowało troje pasażerów. Dwoje z nich - kobieta i mężczyzna ponieśli śmierć na miejscu. Kierujący i trzeci z pasażerów z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Z otrzymanych dziś informacji wynika, że kierowca forda zmarł. Pasażer jest w stanie ciężkim - powiedziała mł. asp. Szymaniak. Dodała, że nadal trwają czynności zmierzające do ustalenia i potwierdzenia tożsamości dwojga pasażerów.

Udało się ustalić, że zmarły kierowca miał 24 lata i był mieszkańcem pow. wołomińskiego. Jeden z pasażerów, który wczoraj poniósł śmierć na miejscu, to 30-latek z woj. małopolskiego. Natomiast dwoje pozostałych uczestników zdarzenia to osoby w wieku około 20-30 lat, których tożsamość jest ustalana i potwierdzana - przekazała policjantka.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie.

Samochód osobowy, którym podróżowały ofiary wypadku, jest całkowicie zmiażdżony.