Duże zmiany czekają kierowców przy stadionie Legii. Rozpoczęło się wyburzanie drugiego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej przy Agrykoli. Z tego powodu zamknięte zostało rondo Sedlaczka.

Rozbiórka wiaduktu południowego Trasy Łazienkowskiej rozpoczęła się w poniedziałek ( 2 stycznia) i potrwa do 17 stycznia. 
To oznacza, że zamknięty jest przejazd przez skrzyżowanie ulic Rozbrat, Myśliwieckiej i Łazienkowskiej. Autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego zmieniły swoje trasy.

Drogowcy zamknęli już przejazd przez rondo Stanisława Sedlaczka. 

Zmiany w organizacji ruchu

Podczas prac ul. Łazienkowska będzie zamknięta dla ruchu na wysokości budynku nr 14 (za wjazdem). Ulica Rozbrat zostanie wyłączona z ruchu na wysokości przejścia dla pieszych w rejonie samego ronda, tak samo jak ul. Myśliwiecka od strony ul. Szwoleżerów. Z drugiej strony ronda (od ul. Górnośląskiej) ul. Myśliwiecka zostanie zamknięta na wysokości posesji nr 6A i 6B.

Kierowców obowiązywać będzie nakaz skrętu w prawo z ul. Hoene-Wrońskiego w Myśliwiecką (w kierunku ul. Górnośląskiej) oraz nakaz skrętu w lewo z ul. Myśliwieckiej (dla jadących od Al. Ujazdowskich) w ul. Hoene-Wrońskiego. 

Kierowcy jadący ul. Rozbrat w stronę ronda będą musieli skręcać w lewo w ul. Przemysłową.

Objazdy utrudnień będą prowadziły Al. Ujazdowskimi do ulic: Belwederskiej, Gagarina i Czerniakowskiej lub Al. Ujazdowskimi oraz ulicami Książęcą i Ludną do ul. Czerniakowskiej lub ul. Solec.

 Na trasy objazdowe skierowane zostaną linie autobusowe: 107, 108, 109, 159, 162, 171 oraz N33 i N83. Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące funkcjonowania komunikacji miejskiej>>>

Prace powinny zakończyć się we wtorek, 17 stycznia, rano.