Tajemnicza śmierć w Kiełpinie na Mazowszu. W jednym z podwarszawskich domów znaleziono ciała małżeństwa w wieku 42 i 50 lat.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała, że w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Żoliborz w Warszawie wszczęte zostało śledztwo w tej sprawie. 

Dodała, że "postępowanie toczy się w sprawie (in rem), co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu". Dotychczas wykonane zostały czynności procesowe z udziałem biegłego lekarza sądowego na miejscu zdarzenia - dodała. 

Czynności procesowe są kontynuowane. W sprawie zlecona zostanie sekcja zwłok pokrzywdzonych - przekazała.

Podkreśliła, że dobro śledztwa i konieczność zabezpieczenia właściwego toku postępowania uniemożliwiają przekazanie informacji w szerszym zakresie.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że sprawę zgłosił wczoraj ojciec zmarłego mężczyzny, który miał znaleźć ciała. Zatrzymany w tej sprawie został wnuk zgłaszającego, zarazem syn zmarłego małżeństwa. Chłopak nie skończył jeszcze 15 lat. Policja nie przesądza jednak na razie o jego winie.  

Wiemy też, że zwłoki małżeństwa były w stanie znacznego rozkładu Ostatni kontakt z parą zgłaszający mężczyzna miał około dwóch tygodni temu.

14-letni syn małżeństwa miał zniknąć przed kilkoma dniami. Został już zatrzymany i przebywa w izbie dziecka.

Został objęty opieką psychologiczną.


Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: