Które kąpielisko jest najbliżej nas, gdzie jest najszersza plaża i najcieplejsza woda, a gdzie pojawiły się sinice i nie można się kąpać. Te wszystkie informacje znajdziemy w gdyńskiej aplikacji. Pomoże ona w znalezieniu miejsca z najlepszymi warunkami do kąpieli w morzu. Działa w Gdyni, w aplikacji gdynia.pl

W zaledwie kilka sekund możemy sprawdzić warunki pogodowe na gdyńskich plażach. Wszystko dzięki aplikacji gdynia.pl

Mamy tu szczegółową informację na temat stanu wody, temperatury, pogody, ale także tego, jaki jest stan kąpielisk. W Trójmieście często mierzymy się z problemem występowania sinic, stąd w aplikacji sprawdzimy czy i gdzie możemy się kąpać - tłumaczy wiceprezydent Gdyni Bartosz Bartoszewicz.

Jak to działa?

Uruchamiamy aplikację gdynia.pl w telefonie, wchodzimy w pogodową zakładkę "Kąpieliska". Znajdujemy tu ikony ze zdjęciami plaż - Śródmieście, Redłowo, Orłowo i Babie Doły. 

Przy każdej z plaż wyświetlają się dokładne informacje dotyczące każdego z tych miejsc. Dowiemy się nawet ile razy i z jakiego powodu kąpielisko było zamykane.

W jednym miejscu znajdujemy informacje o każdej plaży. Sprawdzimy, czy są tam toalety czy natryski.

Aplikacja wskaże także, która plaża jest najbliżej miejsca naszego pobytu, co może szczególnie zainteresować turystówc- dodaje Bartosz Bartoszewicz.Opracowanie: