RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Mieszkanka Rzeszowa została odnaleziona

Opracowanie: Czwartek, 10 kwietnia (19:11)

Policjantom udało się odnaleźć 73-letnią mieszkankę Rzeszowa, która wyszła w czwartek przed godz. 12 ze szpitala w Brzozowie (Podkarpackie). "Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i odzew!" - podała w czwartek wieczorem KPP w Brzozowie.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, dzięki uzyskanym informacjom namierzyli i odnaleźli zaginioną 73-letnią mieszkankę Rzeszowa. Kobieta jest cała i zdrowa, znajduje się pod opieką.
"Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i odzew!"

Poszukiwania w Brzozowie trwały od czwartkowego południa.

Źródło: RMF24

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: