Poznański aquapark "Termy Maltańskie" podnosi ceny. Jednak nie chodzi o koszt wejściówek, a o każdą minutę przekraczającą czas wykupionego biletu.

Od 6.02.2023 r. kwota za przedłużenie czasu pobytu wynosi 1 zł za każdą rozpoczętą minutę - poinformowały na swojej stronie internetowej Termy Maltańskie. Opłata dotyczy przekroczenia już opłaconego czasu pobytu na terenie aquaparku. Do tej pory było to 50 groszy za każdą rozpoczętą minutę. 

Termy Maltańskie podniosły cenę przedłużenia pobytu, ale na razie nie chcą wprowadzać nowych cen za całe wejściówki. Wszystko zależy od tego jak ukształtują się noworoczne koszty. 

Ewentualna podwyżka cen biletów do aquaparku miałaby nastąpić na przestrzeni wiosny i lata, ale to mają potwierdzić jeszcze szczegółowe analizy. Już teraz za godzinę pobytu w Termach Maltańskich zapłacimy 42 złote w przypadku biletów normalnych. Przy zakupie biletów wielogodzinnych lub całodniowych koszt jest niższy.

Ta 50-groszowa opłata była jedną z najtańszych w Polsce - przekazują przedstawiciele aquaparku. Jak dodają - nie powinien być to wydatek, który w znaczący sposób naruszy portfele odwiedzających termy. 

Opracowanie: