RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

16-latek na czerwonym świetle wbiegł pod samochód

Publikacja: Piątek, 18 lutego (11:16) Aktualizacja: Piątek, 18 lutego (11:00)

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Witosa i Janowicza w Olsztynie. Według wstępnych ustaleń 16- latek wbiegł na pasy na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżające auto. Trafił do szpitala.

Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. 16-latek  wbiegł na przejście dla pieszych na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżającego opla.

Chłopak z urazem nogi trafił do szpitala. Jak tłumaczył funkcjonariuszom, spieszył się na tramwaj.

 

 

 

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: