Przygotowania polskich siatkarzy do mistrzostw świata w Bułgarii i Włoszech wchodzą w decydującą fazę. Dajemy wam szansę, by na żywo zobaczyć w jakiej formie są zawodnicy Vitala Heynena przed najważniejszą imprezą sezonu. Mamy dla was bilety na spotkanie Polska – Kamerun, które 18 sierpnia odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Cztery lata temu za spontaniczność i czerpanie radości z gry pokochali ich polscy kibice. Zapamiętali ich też polscy siatkarze, bo "Nieposkromione Lwy" podczas mistrzostw świata w 2014 roku jako pierwsza ekipa urwały Polakom seta. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla biało-czerwonych.

Teraz znów jest szansa, by zobaczyć  w akcji siatkarzy Kamerunu, którzy zmierzą się z naszymi reprezentantami w ramach przygotowań do mistrzostw świata 18 sierpnia.

Początkowo przeciwnikiem Polaków mieli być Czesi, ale federacja z sąsiedniego kraju ogłosiła, że na wskazany termin nie będzie dysponowała kompletnym składem. Wobec tego PZPS zdecydował, że miejsce Czechów zajmą gracze z Afryki.

Ci, bo bardzo dobrych doświadczeniach z 2014 roku postanowili, że to właśnie w naszym kraju będą trenować przed mundialem. Na swoją bazę wybrali Gliwice.

Kameruńczycy są dziesięciokrotnymi medalistami mistrzostw Afryki. W swoim dorobku ma dwa tytuły mistrza kontynentu z roku 1989 i 2001. Podczas ostatniego finału mistrzostw kontynentu zajęli trzecie miejsce.

Wygraj bilety

Chcecie zobaczyć w akcji Michała Kubiaka, Bartosza Kurka czy Aleksandra Śliwkę? Wystarczy, że we wtorek 14 sierpnia tuż po 14:00 zadzwonicie na numer 12 20000 10 i podacie prawidłowo hasło ukryte w powyższym tekście. Podwójnymi biletami nagrodzimy pięć pierwszych osób!