​Rodziny, koledzy, przyjaciele - wszyscy dzisiaj śpiewali w Olsztynie. Podczas naszej choinkowej zabawy szukaliśmy wokalnych talentów. Wyzwanie w świątecznym karaoke podjęło wielu, ale - niestety - miejsce na najwyższym stopniu podium jest tylko jedno. Do Wielkiego Finału zakwalifikowali się Grzegorz i Krzysztof Korbańscy, którzy zaśpiewali "Przybieżeli do Betlejem".

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem RMF FM wyrusza w trasę, by w 12 miastach rozdać tysiące choinek.

Oprócz pachnących drzewek, zawsze mamy mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. To prawdziwe świąteczne miasteczko - z kącikiem zabaw dla dzieci, fotobudką i świętym Mikołajem!

W trakcje naszego tournee szukamy muzycznych talentów. Wystarczy przyjść do nas na scenę i zaśpiewać! Najlepsze wykonanie z każdego miasta znajdzie się w Wielkim Finale. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

W Olsztynie najbardziej spodobała nam się kolęda "Przybieżeli do Betlejem", którą zaśpiewali Grzegorz i Krzysztof Korbańscy. I to właśnie ta kolęda trafia do Wielkiego Finału!

12 miast na trasie naszego świątecznego konwoju

Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin i Gdynię. Dziś byliśmy w Olsztynie, a w planach mamy jeszcze: Warszawę, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce i Kraków.

W każdym z 12 miast zaprosimy Was do wspólnego kolędowania, a później specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia po godzinie 15:00 uruchomimy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd w Wigilię o godzinie 17:00! Głosowanie potrwa do 24 grudnia do 16:00.