Wrocławski Plac Solny był kolejnym przystankiem na trasie akcji "Choinki pod choinkę". Od godziny 11 rozdawaliśmy Wam wyjątkowe drzewka i słodkości. Towarzyszył nam Antek Smykiewicz. Już jutro będziemy w Łodzi z Eweliną Lisowską.

We Wrocławiu kolejka chętnych zaczęła się ustawiać na Placu Solnym wczesnym rankiem. To dla nich przygotowaliśmy żółto-niebieskie bombki. Dla tych, którzy dołączyli do nas nieco później, też były niespodzianki: pierniczki i gumy Mamba.

Aby czas w oczekiwaniu na wymarzone drzewko upływał radośniej, mieliśmy dla Was specjalne konkursy. Szukaliśmy też wokalnych talentów w naszym świątecznym karaoke. 

Podczas wrocławskiej akcji "Choinka pod choinkę" towarzyszył nam Antek Smykiewicz znany z takich hitów jak "Pomimo Burz" i "Limit Szans". Zobaczcie film z udziałem naszej muzycznej gwiazdy i Bartłomieja Paulusa - na nagraniu widać, jak nasz reporter i wokalista wspólnie odliczają, a potem rusza rozdawanie choinek.

Dziś we Wrocławiu dodatkowo spełnialiśmy życzenia naszych słuchaczy. A dokładnie trzech osób. Jedna z pań, stojących w kolejce po choinkę, poprosiła o kosmetyki 60+. Dwójka młodych osób - o ciepły koc, a jeden z panów - o bukiet kwiatów dla starszej, 96-letniej kobiety, którą się opiekuje. Antek Smykiewicz w roli Mikołaja wypadł znakomicie.

Więcej zdjęć filmów i zdjęcia ze stolicy Dolnego Śląska znajdziecie profilu Bartka Paulusa na Twitterze.


Wczoraj byliśmy w Katowicach. W rozdawaniu choinek pomagała śpiewająco muzyczna gwiazda. Natalia Szroeder wraz z naszą dziennikarką Anną Kropaczek oficjalnie i uroczyście rozpoczęły kolejny sezon akcji "Choinka pod choinkę". Było kolorowo i wesoło.

Świąteczne karaoke

Oczywiście także we Wrocławiu szukaliśmy wokalnych talentów. Śpiewali i duzi, i mali. W grupie, i solo. Kolędy i pastorałki, ale i popowe przeboje. Po długiej dyskusji jury wygrało występ a capella pana Mariusza, który wyśpiewał nam "Kolędę dwóch serc".

To jego wykonanie znajdzie się w wielkim finale naszej świątecznej zabawy. Przypominamy, w każdym z dwunastu miast specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16! 

"Choinka pod choinkę" w 12 miastach

Zaczęliśmy od Katowic, ale w tym roku odwiedzimy jeszcze jedenaście miast. W piątek będziemy w Łodzi przy Manufakturze. Razem z nami pojawi się Ewelina Lisowska.

Sprawdźcie, kiedy pojawimy się w Waszych miejscowościach! Codziennie będą nam towarzyszyły gwiazdy. Na scenach pojawią się: Rafał Brzozowski, Enej, Piotr Kupicha, Michał Szczygieł, Lanberry, Sarsa, Margaret, Filip Lato i Paweł Domagała!


Opracowanie: