"Sytuacja na drogach - minuta po minucie" to specjalna relacja aktualizowana na bieżąco o sytuacji na polskich drogach. Zamieszczamy w niej wszystkie informacje od policji i służb, a także od Was. Poinformuj nas i innych kierowców o tym, co dzieje się w Twojej okolicy.

Daj znać na Gorącą Linię RMF FM: SMS/MMS 600 700 800, e-mail: fakty@rmf.fm, formularz www. Czekamy na informacje o utrudnieniach, korkach i wypadkach. Przysyłajcie zdjęcia i filmy.

Informacje na bieżąco możesz też śledzić na profilu "Bezpieczny powrót z RMF FM" w serwisie Facebook.

19:27 W województwie łódzkim wzmożony jest ruch na drodze krajowej nr 12 między Sulejowem, a Przygłowem, na drodze krajowej nr 1 od granicy województwa do Kamieńska oraz na drodze nr 8 od Piotrkowa Trybunalskiego przez Tomaszów Mazowiecki, Rawę Mazowiecką w kierunku Warszawy. Samochody na drodze nr 1, nr 12 i nr 8 poruszają się powoli - pisze reporterpawel.

18:30 Korek w okolicach Belska koło Grójca ok. 3 km, ale ruch idzie w miarę płynnie. Drugi zator na obwodnicy Grójca ok. 5 km do świateł. Do 410 km drogi nr 7 ruch też odbywa się w miarę płynnie. A wjazd do od zachodu Warszawy, czyli Janki i Raszyn zaskakująco spokojny bez utrudnień - pisze Mariusz89.

18:27 Kamil pisze: Jestem tuż za miejscowością Pniewy, w kierunku Szczecina. I w miejscowości Karolewice doszło do poważnej kolizji, ruch jest utrudniony.

18:25 SMS: W miejscowości Kaczanowo na trasie nr 15 Września - Kalisz wypadek śmiertelny. Droga zablokowana.

17:28 Jadę pociągiem z Grudziądza do Torunia. Tłok straszny, co stacja, tym więcej ludzi. Teraz wiem, jak czują się sardynki. Heh, ciekawe ilu ludzi pojedzie za free, bo konduktor nie jest w stanie wydać tylu biletów. Pozdrawiam Krzysiek

17:24 SMS: Korek na wlocie do Gdańska od strony Warszawy. Parę kilometrów.

17:22 SMS: Korek w Kroczewie na drodze krajowej nr 7 w kierunku Warszawy.

17:19 4-kilometrowy korek na wjeździe do Błonia od strony Łowicza - informuje Ula.

17:15 60-letni mężczyzna potrącił policjanta w kierującego ruchem w okolicy cmentarza w Dzierzgowie k. Mławy (Mazowieckie). Mężczyzna był pijany. Czytaj więcej...

17:11 Obwodnica Garwolina w stronę Warszawy - korek długości 20 kilometrów.

16:29 Pułtusk - droga krajowa nr 61. Korek w stronę Warszawy o długości kilku kilometrow, przejazd przez miasto zajmuje nawet pół godziny.

16:10 Z godziny na godzinę zwiększa się ruch na trasach krajowych i dojazdowych do miast. Nadal jednak najtłoczniej jest w okolicach cmentarzy. Policja apeluje, by kierowcy nie odkładali powrotów ze świątecznego weekendu na ostatnią chwilę.

14:33 W pobliżu cmentarzy "Doły", ul. Ogrodowej i cmentarza przy ul. Kurczaki w Łodzi w chwili obecnej jest zwiększony ruch - informuje reporterpawel

14:06 DK nr 32, miejscowość Kotowo (woj. wielkopolskie), km 138+500, dachowało auto. Dwie osoby ranne, policja kieruje ruchem. Utrudnienia potrwają około 2 godzin.

11:04 Dzień Wszystkich Świętych na drogach, przebiega na razie dość spokojnie. Nie dotarły do nas informacje o żadnych poważniejszych utrudnieniach. Tłoczno jest w okolicach cmentarzy - powiedział Robert Horosz z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji.

10:39 Od piątku do niedzieli na polskich drogach zginęło już 35 osób, a 440 zostało rannych. W tym czasie policjanci zatrzymali ponadto 1495 nietrzeźwych kierowców. Czytaj więcej...

10:10 Osiem osób, w tym pięcioro dzieci, zostało rannych w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 455 w okolicy miejscowości Gajków na Dolnym Śląsku. Doszło tam do zderzenia busa z samochodem. Stan dwójki dzieci jest ciężki. Czytaj więcej...