Specjalne serwisy dla kierowców w RMF FM

Przez cały długi weekend między 29 października a 1 listopada na antenie RMF FM można usłyszeć specjalne wydania raportów drogowych dla kierowców. Na najważniejsze i najczęściej uczęszczane polskie trasy wyjadą wozy satelitarne. Reporterzy RMF FM będą informowali Was o bieżącej sytuacji na drogach, korkach, utrudnieniach, wypadkach. Czekamy też na informacje od Was!

Specjalne wydania informacji drogowych dla kierowców:

Piątek, 29 października:
co godzinę od 15:30 do 22:30

Sobota, 30 października:
co godzinę od 6:30 do 9:30 i od 15:30 do 22:30

Niedziela, 31 października:
co godzinę od 15:30 do 22:30

Poniedziałek, 1 listopada:
co godzinę od 6:30 do 11:30 i od 15:30 do 22:30

Jak słuchać RMF FM?

Informacje z dróg na www.rmf24.pl i w Twoim telefonie

O tym, którą drogę ominąć, gdzie tworzą się korki, i które miejsca są szczególnie niebezpieczne w każdej chwili dowiesz się ze swojego telefonu. Najistotniejsze wydarzenia z polskich dróg na bieżąco zbieramy w specjalnej relacji "Sytuacja na drogach - minuta po minucie". Na bieżąco będziemy tam informować o sytuacji na polskich drogach. Zamieszczamy w niej wszyskie informacje od naszych reporterów, policji i służb, a także od Was. Poinformuj nas i innych kierowców o tym, co dzieje się w Twojej okolicy.

Sprawdzaj istotne Fakty, gdziekolwiek jesteś. Podczas postoju, przerwy w jeździe, wejdź na:

m.rmf24.pl

Skonfiguruj internet w swoim telefonie. Skorzystaj z możliwości automatycznej konfiguracji u swojego operatora: Play, Orange, Era, Plus.

Radio Muzyka Fakty