RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Australian Open. Magda Linette odpadła w deblu

Publikacja: Piątek, 20 stycznia (07:16) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Magda Linette i Francuzka Alize Cornet odpadły z wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open w grze podwójnej. W meczu drugiej rundy w Melbourne przegrały z Japonkami Eri Hozumi i Miyu Kato 6:3, 3:6, 3:6.

Stawką spotkania był awans do 1/8 finału. W poprzedniej rundzie - na inaugurację - Polka oraz Francuzka pokonały rozstawione z numerem 16. Chorwatkę Dariję Jurak i reprezentantkę gospodarzy Anastasię Rodionovą 6:4, 3:6, 7:5.

Wcześniej Linette odpadła w pierwszej rundzie singla, przegrywając z Mandy Minellą z Luksemburga 5:7, 4:6.


(mpw)

Źródło: PAP

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: