RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łukasz Gikiewicz z koronawirusem. "Zero objawów"

Opracowanie: Piątek, 21 sierpnia (17:50)

Łukasz Gikiewicz, napastnik jordańskiego Al-Faisaly SC, poinformował, że stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. Jak dodał, nie ma żadnych objawów choroby.

Zaplanowany w piątek mecz jordańskiej ekstraklasy Al-Faisaly SC z Al-Jazeera został odwołany.

Łukasz Gikiewicz jest bratem Rafała Gikiewicza, bramkarza niemieckiego FC Augsburg. Występuje w barwach jordańskiego Al-Faisaly.

Na początku kariery Gikiewicz grał w krajowych klubach, m.in. w ŁKS, a później przez trzy lata w Śląsku Wrocław. Z Wrocławia przeszedł do cypryjskiej Omonii Nikozja, teraz znalazł się w Jordanii.

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: