Po pozbawionych retuszu zdjęciach supermodelki Cindy Crawford, przyszedł czas na nietknięte Photoshopem fotografie Beyoncé. Pochodzą one z kampanii reklamowej dla firmy L'Oreal i już są szeroko komentowane przez internautów.

Zdjęcia gwiazd bez retuszu robią w sieci furorę. Rozpalają dyskusje i spotykają się z niekoniecznie przychylnymi reakcjami komentujących. Tak jest i w przypadku Beyoncé. 

Oburzeni zdjęciami są fani piosenkarki - nie chodzi tu o zawód związany z mniej perfekcyjnym wyglądem Beyoncé, ale o fakt, że koncern L'Oreal w ogóle dopuścił do wycieku fotografii niepoddanych obróbce graficznej. Jedna z fanek gwiazdy napisała na Twitterze: Wiemy, że Beyoncé jest ładna. Wiemy, że Beyoncé nosi dużą warstwę makijażu. Ale nie pokazaliście niczego więcej poza swoją małostkownością.

Zdjęcia bez retuszu pochodzą dokładnie z reklamówki Feria & Infallible z 2013 roku. Poniżej zdjęcie poddane retuszowi, pochodzące z tej sesji:

Na fotografiach, które wyciekły do internetu, Beyoncé nie wygląda już tak nieskazitelnie. Uwagę przyciąga zwłaszcza gruba warstwa makijażu i mniej perfekcyjna, pokryta małymi krostkami cera gwiazdy. Ale naszym zdaniem Beyoncé nadal wygląda zjawiskowo. Sami oceńcie. 

L'express

(mal)