Gazociąg północny biegnący po dnie Bałtyku jest ekologicznym zagrożeniem - to oczywista oczywistość.
Mogą zostać uwolnione setki ton broni chemicznej spoczywające na bałtyckim dnie od czasów ostatniej wojny.
Katastrofa i skażenie murowane ! Polacy i Bałtowie ostrzegają Europę !!!
-Ale przecież Polacy też chcą po dnie morza poprowadzić gazociąg z Norwegii -duma Lubopolskij-
to wasz projekt jest a priori ekologiczny ?
***
Wielce Szanowny Wiktorze, to co pozostaje jedynie planem ,kreską na mapie nie stanowi żadnego zagrożenia.
Dlatego polski gazociąg jest w stu procentach ekologiczny.
postanowiłem wprowadzić postać Lubopolskiego, jako kompozycję pytań i wątpliwości jakie słyszę od Rosjan gdy mowa o polskim punkcie widzenia...często polska "toczka zrienia" wydaje im się delikatnie mówiąc absurdalna