Każdy, kto marzy o zamieszkaniu w domu gwiazdy filmowej, może skorzystać z oferty Pameli Anderson. Słynna aktorka i modelka wynajmuje swój luksusowy dom na plaży w Malibu w Kalifornii. Trzeba tylko zapłacić 75 tys. dolarów... miesięcznie.

Określenie "luksus" nie oddaje w pełni tego, co skrywa posiadłość Pameli Anderson. Jest tam basen, taras na dachu i sauna wyposażona w telewizor. Ponadto, można nacieszyć się wspaniałym widokiem na ocean i góry. Willa gwiazdy jest nie tylko dziełem sztuki, ale też nowoczesnej techniki - w ścianach trzech pokoi zamontowano iPady, dzięki którym można kontrolować wszystkie domowe systemy elektroniczne. Nowy lokator będzie mógł zamieszkać tam ze zwierzętami, pod warunkiem, że niczego nie zniszczą.

Dlaczego Anderson chce wynajmować swój dom? Poinformowała na Twitterze, że zamierza spędzać więcej czasu z rodziną w Kanadzie, skąd pochodzi, nie będzie więc przebywała w Kalifornii tyle czasu, co kiedyś. Z drugiej strony, gwiazda najprawdopodobniej chce w ten sposób pozyskać środki na spłatę długów. Jest winna kilku firmom budowlanym ponad milion dolarów za remont wspaniałej posesji, przeprowadzony w 2009 roku.

Daily Mail