Thirty Seconds To Mars, zespół z wielokrotną platyną na koncie już w następną środę 29 sierpnia wystąpi na Tauron Arena Kraków. To ich drugi w tym roku koncert w Polsce. Dla fanów grupy mieliśmy zaproszenia. Szczegóły poniżej.

Thirty Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Zespół zagrał już 18 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Polscy fani będą zatem mieli okazję zobaczyć zespół w tym roku aż dwukrotnie.
Niedawno Thirty Seconds To Mars wydali piąty album studyjny.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie.

W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii.

Supportem koncertu w Krakowie będzie Natalia Nykiel. Jej debiutancki album "Lupus Electro", który ukazał się w 2014 uzyskał status Złotej Płyty, a single sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory "Bądź duży" i "Error" uzyskały statusy Diamentowych Płyt).

W kwietniu Natalia była gościem specjalnym zespołu Thirty Seconds To Mars  na trasie "Monolith Tour" i tym samym jako jedyna w historii polska artystka wystąpiła w duecie z Jaredem Leto. W tym samym miesiącu wystąpiła również z Daley na jego trasie The Spectrum Tour i dołączyła w ten sposób do takich artystów jak Gorillaz, Jessie J i Jill Scott, z którymi Daley stworzył duety w poprzednich latach.

Mamy zaproszenia na krakowski koncert

Mieliśmy dla Was 10 podwójnych biletów na koncert Thirty Seconds to Mars w Krakowie. Aby je zdobyć, wystarczyło posłuchać Faktów Kulturalnych RMF FM w środę 22 sierpnia, zadzwonić tego samego dnia na numer 12 20000 10 po godzinie 12 i podać prawidłowo nazwisko dziennikarza, którzy przygotował serwis kulturalny. (Odpowiedź: Katarzyna Staszko).