Amerykańska aktorka Cameron Diaz w wieku 47 lat została mamą. O narodzinach córeczki gwiazda poinformowała we wpisie na Instagramie. "Natychmiast zawojowała nasze serca" – napisała Diaz w imieniu swoim i swojego męża 40-letniego Benjiego Maddena.

Aktorka Cameron Diaz i gwiazda rocka Benji Madden są znani z tego, że utrzymują swoje życie prywatne z dala od mediów. Pobrali się w 2015 roku. Teraz okazje się, że udało im się utrzymać w tajemnicy fakt, że zostaną rodzicami.

Cameron Diaz we wpisie na Instagramie sama poinformowała o narodzinach córki - ich pierwszego dziecka. Dziewczynka ma na imię Raddix, nosić będzie nazwisko ojca.  

"Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni, że możemy powitać nowe dziesięciolecie nowiną o narodzinach naszej córki Raddix Madden. Od razu zdobyła nasze serca i dopełniła naszą rodzinę" - napisała Cameron Diaz.

Aktorka zapowiedziała, że postanowili z mężem nie publikować zdjęć dziecka ani też żadnych informacji o dziewczynce po za jedną, że "jest bardzo, bardzo słodka".

W mediach od razu pojawiły się spekulacje, czy dziecko zostało adoptowane, czy urodziła je surogatka. Przy okazji opublikowano zdjęcie Diaz w jeansach z wysokim stanem zrobione 22 listopada w Los Angeles. Na zdjęciu nie widać ciążowego brzuszka.  

Kim jest Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz urodziła się 30 sierpnia 1972. W wieku 16 lat rozpoczęła karierę jako modelka, podpisując kontrakt z Elite Model Management. Rok później pojawiła się na okładce magazynu "Seventeen".

W wieku 21 lat Cameron wzięła udział w castingach do filmu Maska. Nie mając żadnego doświadczenia aktorskiego, bazowała wyłącznie na rekomendacji agencji modelek Elite. Po przyznaniu jej głównej roli kobiecej, zapisała się na profesjonalne warsztaty aktorskie. Maska stał się jednym z najbardziej dochodowych obrazów 1994 roku.

Cameron Diaz szybko zyskała sławę dzięki rolom w filmach, Mój chłopak się żeni oraz Sposób na blondynkę. Od tego czasu wystąpiła w m.in.: Aniołkach Charliego, Vanilla Sky i Gangach Nowego Jorku, a także dubbingowała postać księżniczki Fiony w serii animowanej Shrek. Diaz była czterokrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu.