Burmistrz Sulmierzyc Piotr Kaszkowiak zatrzymany przez CBA. Jak dowiedział się nasz reporter Krzysztof Zasada, urzędnik jest podejrzany o korupcję. Mężczyzna jest działaczem PO. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Samorządowiec Platformy Obywatelskiej został po południu zatrzymany w urzędzie. Na razie wiadomo jedynie, że powodem jest podejrzenie korupcji, a burmistrza agenci zatrzymali na gorącym uczynku. 

Jak się dowiedział nasz reporter, zatrzymanie to własne działania CBA. Biuro podjęło się go na podstawie zdobytych przez siebie informacji. 

Rzecznik CBA potwierdził jedynie fakt zatrzymania Piotra Kaszkowiaka. Nie chciał ujawniać, na czym miała polegać korupcja, o którą samorządowiec z Platformy Obywatelskiej jest podejrzewany. Zasłaniał się tym, że działania agentów trwają - akcja w Urzędzie Miasta i Gminy rozpoczęła się dzisiejszego popołudnia. Teraz przygotowywane są wszelkie dokumenty z tej operacji, które dopiero trafią do prokuratury.

(mal)