RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zgorzelec: 14-latek oblał się łatwopalną substancją, a później podpalił

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Dramatyczny incydent przy ulicy Kościuszki w Zgorzelcu. 14-latek oblał się tam substancją łatwopalną, a później się podpalił.

Nie wiadomo na razie, dlaczego 14-latek podpalił się. Chłopak, którego ubrania już płonęły wyskoczył z okna swojego mieszkania na ulicę. Natychmiast zaczęli go gasić przypadkowi przechodnie. Na miejsce po chwili dojechała straż pożarna, która ostatecznie ugasiła ogień. 

Chłopiec trafił do szpitala w Zgorzelcu. Prawdopodobnie jeszcze dziś zostanie przetransportowany na specjalistyczny oddział w Legnicy. Okoliczności całego zajścia wyjaśnia policja.

(mn)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: