RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek na "17". Na drogę posypały się puszki

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Kierowcy omijajcie Kołbiel! „17” w stronę Warszawy blokuje leżąca w rowie ciężarówka – informujecie nas na Gorącą Linię RMF FM.

Kierowca tira nie wyhamował przed rondem. Z paki wysypały się puste puszki po piwie.

Chwilę później na tym samym pasie zderzyły się jeszcze 3 samochody osobowe.

Na szczęście nikt nie został ranny. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: