RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wjechali w sklep w Gierałtowicach. Napastników szuka policja!

Autor: Publikacja: Czwartek, 26 kwietnia (08:55) Aktualizacja: Czwartek, 26 kwietnia (09:00)

Zuchwałe włamanie do sklepu w Gierałtowicach na Śląsku. Złodzieje staranowali tam drzwi samochodem. Napastników szuka policja.

Łupem złodziei padły papierosy i alkohol. Napad był około 4 nad ranem. Złodzieje podjechali przed sklep samochodem i tyłem staranowali drzwi. Po kradzieży szybko uciekli. 

Wiadomo, że napastników było dwóch. Obaj byli zamaskowani. Co ciekawe, dwa podobne napady i - i to mniej więcej o tej samej porze - wydarzyły się dziś w dwóch innych miastach Śląska. W jednym z nich do włamania tez użyto samochodu, w drugim złodzieje wykorzystali łom. 

Na razie nie wiadomo, czy policja będzie łączyć te napady.  

Źródło: RMF FM
Tagi: włamanie

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: