Wielu mieszkańców Nowego Sącza przez kilkadziesiąt minut nie miała prądu - informację z Gorącej Linii RMF FM potwierdził nam dostawca prądu.
W tej chwili trudno jest powiedzieć, kiedy energetykom uda się usunąć awarię transformatorów, ale najważniejsze jest to, że większość mieszkańców ma już prąd w domach.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.