Na miejscu pojawiła się karetka. Zablokowana była droga w kierunku Obornik Śląskich - napisał jeden z naszych Internautów. Do wypadku doszło w pojeździe linii 118. W autobusie zapaliły się hamulce.
We Wrocławiu zapalił się autobus
Rano w środę przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu zapalił się autobus. Nikomu nic się nie stało - poinformowaliście na Gorącą Linię RMF FM.
Tagi:
wypadek