RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

We Wrocławiu zapalił się autobus

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Rano w środę przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu zapalił się autobus. Nikomu nic się nie stało - poinformowaliście na Gorącą Linię RMF FM.

Na miejscu pojawiła się karetka. Zablokowana była droga w kierunku Obornik Śląskich - napisał jeden z naszych Internautów. Do wypadku doszło w pojeździe linii 118. W autobusie zapaliły się hamulce. 

Źródło: RMF FM
Tagi: wypadek

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: